Xane > Berhemên > Inductors, Coils, Chokes > Inductors fixed fixed > 160-270JS
160-270JS
OMRON AUTOMATION & SAFETYWêneyên tenê ji bo referansê ne.
Ji bo hûrguliyên hilberê taybetmendiyên hilberê bibînin.
160-270JS bi baweriya Components-World.HK, 1 salî bikirin
Serdana daxuyaniyê
Part Number 160-270JS
Çêker API Delevan
Terîf FIXED IND 27NH 1.295A 75 MOHM
Rêvebiriya Azad Free / RoHS Status Rêber / RoHS ne girêdayî ye
In Stock 3506 pcs
(Li Dolar DYA)
50 pcs
Product parameter
Part Number 160-270JS Çêker API Delevan
Terîf FIXED IND 27NH 1.295A 75 MOHM Rêvebiriya Azad Free / RoHS Status Rêber / RoHS ne girêdayî ye
Hejmar Hebe 3506 pcs Karta danûstendinê 160(R) Series
Liq Inductors, Coils, Chokes Awa -
Bêhne ±5% Suppliers Package Package -
Mezin / Dimension 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm) Parastin Unshielded
Doranî 160 Rêjeyên -
Q @ Freq 48 @ 100MHz Packaging Bulk
Saz / Case 2-SMD Names 160-270JS BULK 50
Operasyona germ -55°C ~ 125°C Tîpa Çiyayê Surface Mount
Nermkirina Navneteweyî ya Navnetewî (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core Phenolic
Vebijandinê Frequency - Test 100MHz Tevger 27nH
Bilind - Seated (Max) 0.080" (2.03mm) Frequency-Resonant Self 900MHz
Detailed Description 27nH Unshielded Inductor 1.295A 75 mOhm Max 2-SMD Berxwedana DC (DCR) 75 mOhm Max
Current Rating 1.295A Niha - Saturation -