Xane > Berhemên > Inductors, Coils, Chokes > Inductors fixed fixed > 3094R-270JS
3094R-270JS
OMRON AUTOMATION & SAFETYWêneyên tenê ji bo referansê ne.
Ji bo hûrguliyên hilberê taybetmendiyên hilberê bibînin.
3094R-270JS bi baweriya Components-World.HK, 1 salî bikirin
Serdana daxuyaniyê
Part Number 3094R-270JS
Çêker API Delevan
Terîf FIXED IND 27NH 1A 50 MOHM SMD
Rêvebiriya Azad Free / RoHS Status Azad / RoHS Rêberê Rêber
In Stock 7326 pcs
(Li Dolar DYA)
650 pcs
Product parameter
Part Number 3094R-270JS Çêker API Delevan
Terîf FIXED IND 27NH 1A 50 MOHM SMD Rêvebiriya Azad Free / RoHS Status Azad / RoHS Rêberê Rêber
Hejmar Hebe 7326 pcs Karta danûstendinê 3094(R) Series
Liq Inductors, Coils, Chokes Awa -
Bêhne ±5% Suppliers Package Package -
Mezin / Dimension 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm) Parastin Unshielded
Doranî 3094R Rêjeyên -
Q @ Freq 60 @ 100MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Saz / Case 2-SMD Names 3094R-270JS TR 650
Operasyona germ -55°C ~ 125°C Tîpa Çiyayê Surface Mount
Nermkirina Navneteweyî ya Navnetewî (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core Iron
Derhênerê Standard Lead Time 11 Weeks Rêvebiriya Azad Free / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Vebijandinê Frequency - Test 100MHz Tevger 27nH
Bilind - Seated (Max) 0.140" (3.56mm) Frequency-Resonant Self 1.3GHz
Detailed Description 27nH Unshielded Inductor 1A 50 mOhm Max 2-SMD Berxwedana DC (DCR) 50 mOhm Max
Current Rating 1A Niha - Saturation -