Xane > Berhemên > Resistor > Bi rêya Hole Resistors > CMF55412R00FHEK
CMF55412R00FHEK
CMF55412R00FHEK
OMRON AUTOMATION & SAFETYWêneyên tenê ji bo referansê ne.
Ji bo hûrguliyên hilberê taybetmendiyên hilberê bibînin.
CMF55412R00FHEK bi baweriya Components-World.HK, 1 salî bikirin
Serdana daxuyaniyê
Part Number CMF55412R00FHEK
Çêker Dale / Vishay
Terîf RES 412 OHM 1/2W 1% AXIAL
Rêvebiriya Azad Free / RoHS Status Azad / RoHS Rêberê Rêber
In Stock 86822 pcs
(Li Dolar DYA)
100 pcs300 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Part Number CMF55412R00FHEK Çêker Dale / Vishay
Terîf RES 412 OHM 1/2W 1% AXIAL Rêvebiriya Azad Free / RoHS Status Azad / RoHS Rêberê Rêber
Hejmar Hebe 86822 pcs Karta danûstendinê CMFxx Series, Industrial
Liq Resistor Bêhne ±1%
Temperature ±50ppm/°C Suppliers Package Package Axial
Mezin / Dimension 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm) Doranî CMF
Berxwedan 412 Ohms Power (Watts) 0.5W, 1/2W
Packaging Bulk Saz / Case Axial
Operasyona germ -55°C ~ 175°C Hejmaran 2
Nermkirina Navneteweyî ya Navnetewî (MSL) 1 (Unlimited) Derhênerê Standard Lead Time 21 Weeks
Rêvebiriya Azad Free / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Bilind - Seated (Max) -
Taybetmendiyên Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Rêjeya neyê -
Detailed Description 412 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film Têkilî Metal Film