Xane > Berhemên > Capacitors > Ceramic Capacitors > CDR31BP331BFURAB
CDR31BP331BFURAB
CDR31BP331BFURAB
OMRON AUTOMATION & SAFETYWêneyên tenê ji bo referansê ne.
Ji bo hûrguliyên hilberê taybetmendiyên hilberê bibînin.
CDR31BP331BFURAB bi baweriya Components-World.HK, 1 salî bikirin
Serdana daxuyaniyê
Part Number CDR31BP331BFURAB
Çêker Electro-Films (EFI) / Vishay
Terîf CAP CER 330PF 100V BP 0805
Product parameter
Part Number CDR31BP331BFURAB Çêker Electro-Films (EFI) / Vishay
Terîf CAP CER 330PF 100V BP 0805 Rêvebiriya Azad Free / RoHS Status Azad / RoHS Rêberê Rêber
Hejmar Hebe 4946 pcs Karta danûstendinê CDR Series (MIL-PRF-55681)
Liq Capacitors Voltage - Rated 100V
Bêhne ±1% Bikin (Max) 0.051" (1.30mm)
Temperature BP Mezin / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Doranî Military, MIL-PRF-55681, CDR31 Rêjeyên -
Packaging Bulk Saz / Case 0805 (2012 Metric)
Operasyona germ -55°C ~ 125°C Tîpa Çiyayê Surface Mount, MLCC
Bilind - Seated (Max) - Taybetmendiyên -
Rêjeya neyê R (0.01%) Detailed Description 330pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 0805 (2012 Metric)
Qezenckirinê 330pF Serîlêdanên General Purpose