Xane > Berhemên > Capacitors > Ceramic Capacitors > CDR32BP331BFURAB
CDR32BP331BFURAB
CDR32BP331BFURAB
OMRON AUTOMATION & SAFETYWêneyên tenê ji bo referansê ne.
Ji bo hûrguliyên hilberê taybetmendiyên hilberê bibînin.
CDR32BP331BFURAB bi baweriya Components-World.HK, 1 salî bikirin
Serdana daxuyaniyê
Part Number CDR32BP331BFURAB
Çêker Electro-Films (EFI) / Vishay
Terîf CAP CER 330PF 100V BP 1206
Product parameter
Part Number CDR32BP331BFURAB Çêker Electro-Films (EFI) / Vishay
Terîf CAP CER 330PF 100V BP 1206 Rêvebiriya Azad Free / RoHS Status Azad / RoHS Rêberê Rêber
Hejmar Hebe 4857 pcs Karta danûstendinê CDR Series (MIL-PRF-55681)
Liq Capacitors Voltage - Rated 100V
Bêhne ±1% Bikin (Max) 0.051" (1.30mm)
Temperature BP Mezin / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Doranî Military, MIL-PRF-55681, CDR32 Rêjeyên -
Packaging Bulk Saz / Case 1206 (3216 Metric)
Operasyona germ -55°C ~ 125°C Tîpa Çiyayê Surface Mount, MLCC
Bilind - Seated (Max) - Taybetmendiyên -
Rêjeya neyê R (0.01%) Detailed Description 330pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1206 (3216 Metric)
Qezenckirinê 330pF Serîlêdanên General Purpose