Xane > Berhemên > Capacitors > Ceramic Capacitors > CDR33BP222BFURAJ
CDR33BP222BFURAJ
CDR33BP222BFURAJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYWêneyên tenê ji bo referansê ne.
Ji bo hûrguliyên hilberê taybetmendiyên hilberê bibînin.
CDR33BP222BFURAJ bi baweriya Components-World.HK, 1 salî bikirin
Serdana daxuyaniyê
Part Number CDR33BP222BFURAJ
Çêker Electro-Films (EFI) / Vishay
Terîf CAP CER 2200PF 100V BP 1210
Product parameter
Part Number CDR33BP222BFURAJ Çêker Electro-Films (EFI) / Vishay
Terîf CAP CER 2200PF 100V BP 1210 Rêvebiriya Azad Free / RoHS Status Azad / RoHS Rêberê Rêber
Hejmar Hebe 4635 pcs Karta danûstendinê CDR Series (MIL-PRF-55681)
Liq Capacitors Voltage - Rated 100V
Bêhne ±1% Bikin (Max) 0.049" (1.25mm)
Temperature BP Mezin / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Doranî Military, MIL-PRF-55681, CDR33 Rêjeyên -
Packaging Tape & Reel (TR) Saz / Case 1210 (3225 Metric)
Operasyona germ -55°C ~ 125°C Tîpa Çiyayê Surface Mount, MLCC
Nermkirina Navneteweyî ya Navnetewî (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Lead Spacing - Rêvebiriya Azad Free / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Bilind - Seated (Max) - Taybetmendiyên -
Rêjeya neyê R (0.01%) Detailed Description 2200pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1210 (3225 Metric)
Qezenckirinê 2200pF Serîlêdanên General Purpose