Xane > Berhemên > Capacitors > Ceramic Capacitors > CDR35BP562BFURAJ
CDR35BP562BFURAJ
CDR35BP562BFURAJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYWêneyên tenê ji bo referansê ne.
Ji bo hûrguliyên hilberê taybetmendiyên hilberê bibînin.
CDR35BP562BFURAJ bi baweriya Components-World.HK, 1 salî bikirin
Serdana daxuyaniyê
Part Number CDR35BP562BFURAJ
Çêker Electro-Films (EFI) / Vishay
Terîf CAP CER 5600PF 100V BP 1825
Product parameter
Part Number CDR35BP562BFURAJ Çêker Electro-Films (EFI) / Vishay
Terîf CAP CER 5600PF 100V BP 1825 Rêvebiriya Azad Free / RoHS Status Azad / RoHS Rêberê Rêber
Hejmar Hebe 5950 pcs Karta danûstendinê CDR Series (MIL-PRF-55681)
Liq Capacitors Voltage - Rated 100V
Bêhne ±1% Bikin (Max) 0.059" (1.50mm)
Temperature BP Mezin / Dimension 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Doranî Military, MIL-PRF-55681, CDR35 Rêjeyên -
Packaging Tape & Reel (TR) Saz / Case 1825 (4564 Metric)
Operasyona germ -55°C ~ 125°C Tîpa Çiyayê Surface Mount, MLCC
Bilind - Seated (Max) - Taybetmendiyên -
Rêjeya neyê R (0.01%) Detailed Description 5600pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1825 (4564 Metric)
Qezenckirinê 5600pF Serîlêdanên General Purpose