Xane > Berhemên > Capacitors > Capacitors - Aluminium - Polymer > 6SW220MX
6SW220MX
OMRON AUTOMATION & SAFETYWêneyên tenê ji bo referansê ne.
Ji bo hûrguliyên hilberê taybetmendiyên hilberê bibînin.
6SW220MX bi baweriya Components-World.HK, 1 salî bikirin
Serdana daxuyaniyê
Part Number 6SW220MX
Çêker Rubycon
Terîf CAP ALUM POLY 220UF 20% 6.3V SMD
Rêvebiriya Azad Free / RoHS Status Azad / RoHS Rêberê Rêber
In Stock 65541 pcs
(Li Dolar DYA)
2000 pcs
Product parameter
Part Number 6SW220MX Çêker Rubycon
Terîf CAP ALUM POLY 220UF 20% 6.3V SMD Rêvebiriya Azad Free / RoHS Status Azad / RoHS Rêberê Rêber
Hejmar Hebe 65541 pcs Karta danûstendinê SLG, SWZ, SW Series
Liq Capacitors Voltage - Rated 6.3V
Awa Polymer Bêhne ±20%
Mezinahiya Girê Çiyayê - Mezin / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Doranî PC-CON, SW Rêjeyên -
Packaging Tape & Reel (TR) Saz / Case 2917 (7343 Metric)
Operasyona germ -55°C ~ 105°C Tîpa Çiyayê Surface Mount
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing -
Rêvebiriya Azad Free / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Bilind - Seated (Max) 0.114" (2.90mm)
ESR (Berxwedana Berxwedana Equatorî) 9 mOhm Detailed Description 220µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 9 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Qezenckirinê 220µF Serîlêdanên General Purpose
Berhemên peywendîdar
6SW220M Image
  • Par#:6SW220M
  • Producer:Rubycon