Xane > Berhemên > Pargîdaniyan - Çiyayê Çar > DC DC Converters > GS-R24FS0001.8
GS-R24FS0001.8
GS-R24FS0001.8
OMRON AUTOMATION & SAFETYWêneyên tenê ji bo referansê ne.
Ji bo hûrguliyên hilberê taybetmendiyên hilberê bibînin.
GS-R24FS0001.8 bi baweriya Components-World.HK, 1 salî bikirin
Serdana daxuyaniyê
Part Number GS-R24FS0001.8
Çêker STMicroelectronics
Terîf DC DC CONVERTER 1.235-5.5V
Rêvebiriya Azad Free / RoHS Status Azad / RoHS Rêberê Rêber
In Stock 15007 pcs
(Li Dolar DYA)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Part Number GS-R24FS0001.8 Çêker STMicroelectronics
Terîf DC DC CONVERTER 1.235-5.5V Rêvebiriya Azad Free / RoHS Status Azad / RoHS Rêberê Rêber
Hejmar Hebe 15007 pcs Karta danûstendinê
Liq Pargîdaniyan - Çiyayê Çar Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 3 - Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 1 1.235 ~ 5.5 V Voltage - Input (Min) 16V
Voltage - Input (Max) 35V Awa Non-Isolated PoL Module
Mezin / Dimension 1.52" L x 0.18" W x 0.50" H (38.7mm x 4.5mm x 12.7mm) Doranî GS-R24FP
Packaging Bulk Saz / Case 10-SMD Module
Names 497-8255 Operasyona germ -25°C ~ 85°C
Hejmara Outputs 1 Tîpa Çiyayê Surface Mount
Taybetmendiyên - Kêrhatîya bicîanîn 83%
Detailed Description Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 1.235 ~ 5.5 V 1.8A 16V - 35V Input Hilberîn - Hilberîn (Max) 1.8A
Hejmara Partiya GS-R24F Serîlêdanên ITE (Commercial)
Berhemên peywendîdar
GS-R12FV0001.9 Image
  • Par#:GS-8M
  • Producer:Panasonic
  • Terîf:M8 INDUCTIVE HEAD 3.5MM 3M CABLE
  • Ez bêzarim:769
GS-8S-C8 Image
  • Par#:GS-8S-C8
  • Producer:Panasonic
  • Terîf:INDUCTIVE HEAD 4MM 5M CABLE