Xane > Berhemên > Circuits Integrated (ICs) > PMIC - Regulators Voltage - Linear > LD39150DT25-R
LD39150DT25-R
LD39150DT25-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYWêneyên tenê ji bo referansê ne.
Ji bo hûrguliyên hilberê taybetmendiyên hilberê bibînin.
LD39150DT25-R bi baweriya Components-World.HK, 1 salî bikirin
Serdana daxuyaniyê
Part Number LD39150DT25-R
Çêker STMicroelectronics
Terîf IC REG LINEAR 2.5V 1.5A DPAK
Rêvebiriya Azad Free / RoHS Status Azad / RoHS Rêberê Rêber
In Stock 130985 pcs
(Li Dolar DYA)
2500 pcs
Product parameter
Part Number LD39150DT25-R Çêker STMicroelectronics
Terîf IC REG LINEAR 2.5V 1.5A DPAK Rêvebiriya Azad Free / RoHS Status Azad / RoHS Rêberê Rêber
Hejmar Hebe 130985 pcs Karta danûstendinê LD39150xx
Liq Circuits Integrated (ICs) Voltage Dropout (Max) 0.4V @ 1.5A
Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V Voltage - Output (Max) -
Voltage - Input (Max) 6V Suppliers Package Package DPAK
Doranî - Taybetmendiyên Parastinê Over Current, Over Temperature
Packaging Tape & Reel (TR) Saz / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
PSRR 65dB ~ 55dB (120Hz ~ 1kHz) Tiştek Output Fixed
Configuration Output Positive Names 497-6143-2
LD39150DT25R
Operasyona germ -40°C ~ 125°C (TJ) Hejmara Regulators 1
Tîpa Çiyayê Surface Mount Nermkirina Navneteweyî ya Navnetewî (MSL) 1 (Unlimited)
Derhênerê Standard Lead Time 50 Weeks Rêvebiriya Azad Free / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Detailed Description Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 1.5A DPAK Current - Quiescent (Iq) 2.5mA
Hilberîn - Hilberîn 1.5A Taybetmendiyên kontrolkirinê -