Xane > Berhemên > Resistor > Chip Resistor - Mount Mount > RNCF1206DKE412R
RNCF1206DKE412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYWêneyên tenê ji bo referansê ne.
Ji bo hûrguliyên hilberê taybetmendiyên hilberê bibînin.
RNCF1206DKE412R bi baweriya Components-World.HK, 1 salî bikirin
Serdana daxuyaniyê
Part Number RNCF1206DKE412R
Çêker Stackpole Electronics, Inc.
Terîf RES 412 OHM 0.5% 1/4W 1206
Rêvebiriya Azad Free / RoHS Status Azad / RoHS Rêberê Rêber
In Stock 880454 pcs
(Li Dolar DYA)
1000 pcs
Product parameter
Part Number RNCF1206DKE412R Çêker Stackpole Electronics, Inc.
Terîf RES 412 OHM 0.5% 1/4W 1206 Rêvebiriya Azad Free / RoHS Status Azad / RoHS Rêberê Rêber
Hejmar Hebe 880454 pcs Karta danûstendinê Resistor Packaging SpecRNCF Series
Liq Resistor Bêhne ±0.5%
Temperature ±25ppm/°C Suppliers Package Package 1206
Mezin / Dimension 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm) Doranî RNCF
Berxwedan 412 Ohms Power (Watts) 0.25W, 1/4W
Packaging Tape & Reel (TR) Saz / Case 1206 (3216 Metric)
Operasyona germ -55°C ~ 155°C Hejmaran 2
Nermkirina Navneteweyî ya Navnetewî (MSL) 1 (Unlimited) Derhênerê Standard Lead Time 12 Weeks
Rêvebiriya Azad Free / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Bilind - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Taybetmendiyên Automotive AEC-Q200 Rêjeya neyê -
Detailed Description 412 Ohms ±0.5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Têkilî Thin Film