Xane > Berhemên > Resistor > Chip Resistor - Mount Mount > RNCF1210BTE412R
RNCF1210BTE412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYWêneyên tenê ji bo referansê ne.
Ji bo hûrguliyên hilberê taybetmendiyên hilberê bibînin.
RNCF1210BTE412R bi baweriya Components-World.HK, 1 salî bikirin
Serdana daxuyaniyê
Part Number RNCF1210BTE412R
Çêker Stackpole Electronics, Inc.
Terîf RES 412 OHM 0.1% 1/3W 1210
Rêvebiriya Azad Free / RoHS Status Azad / RoHS Rêberê Rêber
In Stock 290259 pcs
(Li Dolar DYA)
5000 pcs
Product parameter
Part Number RNCF1210BTE412R Çêker Stackpole Electronics, Inc.
Terîf RES 412 OHM 0.1% 1/3W 1210 Rêvebiriya Azad Free / RoHS Status Azad / RoHS Rêberê Rêber
Hejmar Hebe 290259 pcs Karta danûstendinê Resistor Packaging SpecRNCF Series
Liq Resistor Bêhne ±0.1%
Temperature ±25ppm/°C Suppliers Package Package 1210
Mezin / Dimension 0.122" L x 0.094" W (3.10mm x 2.40mm) Doranî RNCF
Berxwedan 412 Ohms Power (Watts) 0.333W, 1/3W
Packaging Tape & Reel (TR) Saz / Case 1210 (3225 Metric)
Operasyona germ -55°C ~ 155°C Hejmaran 2
Nermkirina Navneteweyî ya Navnetewî (MSL) 1 (Unlimited) Derhênerê Standard Lead Time 12 Weeks
Rêvebiriya Azad Free / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Bilind - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Taybetmendiyên Automotive AEC-Q200 Rêjeya neyê -
Detailed Description 412 Ohms ±0.1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Têkilî Thin Film