Xane > Berhemên > Resistor > Bi rêya Hole Resistors > RNMF14FTD412R
RNMF14FTD412R
RNMF14FTD412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYWêneyên tenê ji bo referansê ne.
Ji bo hûrguliyên hilberê taybetmendiyên hilberê bibînin.
RNMF14FTD412R bi baweriya Components-World.HK, 1 salî bikirin
Serdana daxuyaniyê
Part Number RNMF14FTD412R
Çêker Stackpole Electronics, Inc.
Terîf RES 412 OHM 1/4W 1% AXIAL
Rêvebiriya Azad Free / RoHS Status Azad / RoHS Rêberê Rêber
In Stock 3131326 pcs
(Li Dolar DYA)
5000 pcs
Product parameter
Part Number RNMF14FTD412R Çêker Stackpole Electronics, Inc.
Terîf RES 412 OHM 1/4W 1% AXIAL Rêvebiriya Azad Free / RoHS Status Azad / RoHS Rêberê Rêber
Hejmar Hebe 3131326 pcs Karta danûstendinê Resistor Packaging SpecRNF,RNMF Series
Liq Resistor Bêhne ±1%
Temperature ±100ppm/°C Suppliers Package Package Axial
Mezin / Dimension 0.070" Dia x 0.130" L (1.78mm x 3.30mm) Doranî RNMF
Berxwedan 412 Ohms Power (Watts) 0.25W, 1/4W
Packaging Tape & Reel (TR) Saz / Case Axial
Names RNM 1/4 T1 412 1% R
RNM 1/4 T1 412 1% R-ND