Xane > Berhemên > Resistor > Bi rêya Hole Resistors > FMP200FBF52-412R
FMP200FBF52-412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYWêneyên tenê ji bo referansê ne.
Ji bo hûrguliyên hilberê taybetmendiyên hilberê bibînin.
FMP200FBF52-412R bi baweriya Components-World.HK, 1 salî bikirin
Serdana daxuyaniyê
Part Number FMP200FBF52-412R
Çêker Yageo
Terîf RES MF 2W 1% AXIAL
Rêvebiriya Azad Free / RoHS Status Azad / RoHS Rêberê Rêber
In Stock 2375154 pcs
(Li Dolar DYA)
5000 pcs
Product parameter
Part Number FMP200FBF52-412R Çêker Yageo
Terîf RES MF 2W 1% AXIAL Rêvebiriya Azad Free / RoHS Status Azad / RoHS Rêberê Rêber
Hejmar Hebe 2375154 pcs Karta danûstendinê FMP Series
Liq Resistor Bêhne ±1%
Temperature ±100ppm/°C Suppliers Package Package Axial
Mezin / Dimension 0.154" Dia x 0.354" L (3.90mm x 9.00mm) Doranî FMP
Berxwedan 412 Ohms Power (Watts) 2W
Packaging Bulk Saz / Case Axial
Operasyona germ -55°C ~ 155°C Hejmaran 2
Rêvebiriya Azad Free / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Bilind - Seated (Max) -
Taybetmendiyên Flame Proof, Safety Detailed Description 412 Ohms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film