Xane > Berhemên > Resistor > Bi rêya Hole Resistors > MF0207FRE52-412R
MF0207FRE52-412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYWêneyên tenê ji bo referansê ne.
Ji bo hûrguliyên hilberê taybetmendiyên hilberê bibînin.
MF0207FRE52-412R bi baweriya Components-World.HK, 1 salî bikirin
Serdana daxuyaniyê
Part Number MF0207FRE52-412R
Çêker Yageo
Terîf RES MF 0.6W 1% AXIAL
Rêvebiriya Azad Free / RoHS Status Azad / RoHS Rêberê Rêber
In Stock 6136188 pcs
(Li Dolar DYA)
5000 pcs
Product parameter
Part Number MF0207FRE52-412R Çêker Yageo
Terîf RES MF 0.6W 1% AXIAL Rêvebiriya Azad Free / RoHS Status Azad / RoHS Rêberê Rêber
Hejmar Hebe 6136188 pcs Karta danûstendinê MF0 Series
Liq Resistor Bêhne ±1%
Temperature ±50ppm/°C Suppliers Package Package Axial
Mezin / Dimension 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm) Doranî MF0
Berxwedan 412 Ohms Power (Watts) 0.6W
Packaging Tape & Reel (TR) Saz / Case Axial
Operasyona germ -55°C ~ 155°C Hejmaran 2
Derhênerê Standard Lead Time 20 Weeks Rêvebiriya Azad Free / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Bilind - Seated (Max) - Taybetmendiyên -
Detailed Description 412 Ohms ±1% 0.6W Through Hole Resistor Axial Metal Film Têkilî Metal Film