Xane > Berhemên > Resistor > Bi rêya Hole Resistors > MFP50SBRE52-412R
MFP50SBRE52-412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYWêneyên tenê ji bo referansê ne.
Ji bo hûrguliyên hilberê taybetmendiyên hilberê bibînin.
MFP50SBRE52-412R bi baweriya Components-World.HK, 1 salî bikirin
Serdana daxuyaniyê
Part Number MFP50SBRE52-412R
Çêker Yageo
Terîf RES MF 1/2W 0.1% AXIAL
Rêvebiriya Azad Free / RoHS Status Azad / RoHS Rêberê Rêber
In Stock 666850 pcs
(Li Dolar DYA)
5000 pcs
Product parameter
Part Number MFP50SBRE52-412R Çêker Yageo
Terîf RES MF 1/2W 0.1% AXIAL Rêvebiriya Azad Free / RoHS Status Azad / RoHS Rêberê Rêber
Hejmar Hebe 666850 pcs Karta danûstendinê MFP Series
Liq Resistor Bêhne ±0.1%
Temperature ±50ppm/°C Suppliers Package Package Axial
Mezin / Dimension 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm) Doranî MFP
Berxwedan 412 Ohms Power (Watts) 0.5W, 1/2W
Packaging Tape & Reel (TR) Saz / Case Axial
Operasyona germ -55°C ~ 155°C Hejmaran 2
Rêvebiriya Azad Free / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Bilind - Seated (Max) -
Taybetmendiyên - Detailed Description 412 Ohms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film