Xane > Berhemên > Resistor > Bi rêya Hole Resistors > MFR100FTF73-412R
MFR100FTF73-412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYWêneyên tenê ji bo referansê ne.
Ji bo hûrguliyên hilberê taybetmendiyên hilberê bibînin.
MFR100FTF73-412R bi baweriya Components-World.HK, 1 salî bikirin
Serdana daxuyaniyê
Part Number MFR100FTF73-412R
Çêker Yageo
Terîf RES MF 1W 1% AXIAL
Rêvebiriya Azad Free / RoHS Status Azad / RoHS Rêberê Rêber
In Stock 1715480 pcs
(Li Dolar DYA)
5000 pcs
Product parameter
Part Number MFR100FTF73-412R Çêker Yageo
Terîf RES MF 1W 1% AXIAL Rêvebiriya Azad Free / RoHS Status Azad / RoHS Rêberê Rêber
Hejmar Hebe 1715480 pcs Karta danûstendinê MFR Series
Liq Resistor Bêhne ±1%
Temperature ±100ppm/°C Suppliers Package Package Axial
Mezin / Dimension 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm) Doranî MFR
Berxwedan 412 Ohms Power (Watts) 1W
Packaging Tape & Box (TB) Saz / Case Axial
Operasyona germ -55°C ~ 155°C Hejmaran 2
Rêvebiriya Azad Free / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Bilind - Seated (Max) -
Taybetmendiyên - Detailed Description 412 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film