Xane > Berhemên > Fans, Rêveberiya Thermal > DC Fans > F412R-12LB
F412R-12LB
F412R-12LB
OMRON AUTOMATION & SAFETYWêneyên tenê ji bo referansê ne.
Ji bo hûrguliyên hilberê taybetmendiyên hilberê bibînin.
F412R-12LB bi baweriya Components-World.HK, 1 salî bikirin
Serdana daxuyaniyê
Part Number F412R-12LB
Çêker Copal Electronics
Terîf FAN AXIAL 41X12.2MM 12VDC WIRE
Rêvebiriya Azad Free / RoHS Status Azad / RoHS Rêberê Rêber
In Stock 15687 pcs
(Li Dolar DYA)
50 pcs100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Part Number F412R-12LB Çêker Copal Electronics
Terîf FAN AXIAL 41X12.2MM 12VDC WIRE Rêvebiriya Azad Free / RoHS Status Azad / RoHS Rêberê Rêber
Hejmar Hebe 15687 pcs Karta danûstendinê F412R Series
Liq Fans, Rêveberiya Thermal Berî 12.20mm
Pîvan 0.044 lb (19.96g) Rêjeya Voltage 10.2 ~ 13.8VDC
Voltage - Rated 12VDC Xelasî 2 Wire Leads
Pressure Pressure 0.059 in H2O (14.7 Pa) Mezin / Dimension Square - 41mm L x 41mm H
Doranî F412R RPM 4200 RPM
Power (Watts) 480mW Names 563-1136
F412R12LB
Operasyona germ 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) Deng 16.0 dB(A)
Lifetime @ Temp. - Rêvebiriya Azad Free / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Berxwedana Tevgera - Taybetmendiyên -
Tîpa Fan Tubeaxial Current Rating 0.040A