Xane > Berhemên > Fans, Rêveberiya Thermal > DC Fans > F412R-12LLB
F412R-12LLB
F412R-12LLB
OMRON AUTOMATION & SAFETYWêneyên tenê ji bo referansê ne.
Ji bo hûrguliyên hilberê taybetmendiyên hilberê bibînin.
F412R-12LLB bi baweriya Components-World.HK, 1 salî bikirin
Serdana daxuyaniyê
Part Number F412R-12LLB
Çêker Copal Electronics
Terîf FAN AXIAL 41X12.2MM 12VDC WIRE
Rêvebiriya Azad Free / RoHS Status Azad / RoHS Rêberê Rêber
In Stock 13447 pcs
(Li Dolar DYA)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Part Number F412R-12LLB Çêker Copal Electronics
Terîf FAN AXIAL 41X12.2MM 12VDC WIRE Rêvebiriya Azad Free / RoHS Status Azad / RoHS Rêberê Rêber
Hejmar Hebe 13447 pcs Karta danûstendinê F412R
Liq Fans, Rêveberiya Thermal Berî 12.20mm
Pîvan 0.044 lb (19.96g) Rêjeya Voltage 10.2 ~ 13.8VDC
Voltage - Rated 12VDC Xelasî 2 Wire Leads
Pressure Pressure 0.047 in H2O (11.8 Pa) Mezin / Dimension Square - 41mm L x 41mm H
Doranî F412R RPM 3750 RPM
Power (Watts) 480mW Names 563-1134
F412R12LLB
Operasyona germ 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) Deng 14.0 dB(A)
Lifetime @ Temp. - Rêvebiriya Azad Free / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Berxwedana Tevgera - Taybetmendiyên -
Tîpa Fan Tubeaxial Current Rating 0.040A