Xane > Berhemên > Fans, Rêveberiya Thermal > DC Fans > F412R-24MB
F412R-24MB
F412R-24MB
OMRON AUTOMATION & SAFETYWêneyên tenê ji bo referansê ne.
Ji bo hûrguliyên hilberê taybetmendiyên hilberê bibînin.
F412R-24MB bi baweriya Components-World.HK, 1 salî bikirin
Serdana daxuyaniyê
Part Number F412R-24MB
Çêker Copal Electronics
Terîf FAN AXIAL 41X12.2MM 24VDC WIRE
Rêvebiriya Azad Free / RoHS Status Azad / RoHS Rêberê Rêber
In Stock 14941 pcs
Product parameter
Part Number F412R-24MB Çêker Copal Electronics
Terîf FAN AXIAL 41X12.2MM 24VDC WIRE Rêvebiriya Azad Free / RoHS Status Azad / RoHS Rêberê Rêber
Hejmar Hebe 14941 pcs Karta danûstendinê F412R
Liq Fans, Rêveberiya Thermal Berî 12.20mm
Pîvan 0.044 lb (19.96g) Rêjeya Voltage 20.4 ~ 26.4VDC
Voltage - Rated 24VDC Xelasî 2 Wire Leads
Pressure Pressure 0.102 in H2O (25.5 Pa) Mezin / Dimension Square - 41mm L x 41mm H
Doranî F412R RPM 5400 RPM
Power (Watts) 960mW Names 563-1140
F412R24MB
Operasyona germ 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) Deng 23.0 dB(A)
Lifetime @ Temp. - Rêvebiriya Azad Free / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Berxwedana Tevgera - Taybetmendiyên -
Tîpa Fan Tubeaxial Current Rating 0.040A